Centrální vysavač

 Pokud plánujete nebo již stavíte nový rodinný dům a uvažujete o instalaci centrálního vysavače, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovou nabídku pro Váš dům.

Princip činnosti centrálního vysavače spočívá v oddělení sací jednotky umístěné v nebytové části domu, například v garáži, sklepě, či jiné technické místnosti. Od ní pak ve zdivu vedou potrubní rozvody, které ústí do několika vysavačových zásuvek vhodně umístěných po celém domě. Do těchto zásuvek se pak při úklidu připojuje přenosná hadice s vypínačem s možností dalšího příslušenství. Vysávací jednotka pracuje mimo obytný prostor, proto je vysávání velmi tiché. Nevzbudí ani spící dítě. Při úklidu můžete poslouchat rádio, nepřeslechnete telefon.

Při používání centrálního vysavače dochází k podstatnému snížení alergenů v místnosti, poněvadž veškerý vysátý vzduch je po přefiltrování odveden mimo obytné prostory. Při úklidu nepřicházíte do styku se síťovým napětím 230 V, obsluha je naprosto bezpečná i pro děti.

     

 Přáním snad každého je mít čistý a zdravý domov s minimální pracností při úklidu. Cílem společnosti Beam je tato přání splnit. Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou pro Vás zárukou vysoké kvality a účinnosti, protože využívají nejmodernější technologie pro úklid Vašeho domova.

Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory. A to bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šňůře, protože jednotka centrálního vysavače BEAM 
Firma BEAM ELECTROLUX nabízí hned několik možností, jak docílit stoprocentního hygienicky čistého prostředí s vynaložením co nejnižších nákladů na pořízení a následný provoz.

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE BEAM ELECTROLUX pro své zákazníky znamenají:

Účinnou zbraň proti nečistotám

Z široké nabídky BEAM ELECTROLUX lze do každého objektu zvolit dostatečně výkonný agregát pro dokonalý úklid.

Nekompromisní zbraň proti alergiím

Nečistoty, prach, bakterie a roztoči jsou po vysátí odvedeny mimo obytné prostory a už se nikdy nevrátí zpět, protože přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt

Snadnou manipulaci

Ultralehká hadice potřebné délky s možností ovládání celého systému na rukojeti je u centrálních vysavačů BEAM ELECTROLUX samozřejmostí.

Tichý provoz

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX s hlučností okolo 60 dB splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Dlouhou životnost

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou osazeny velkoplošnými vertikálně pohyblivými samočistícími filtry GORETM Long Life se speciálním typem filtrace INVERTED SYSTEM.

   

Nakupte u nás:

 odkaz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti