Centrální vysavač

 Pokud plánujete nebo již stavíte nový rodinný dům a uvažujete o instalaci centrálního vysavače, kontaktujte nás a my Vám zdarma navrhneme optimální řešení a vypracujeme cenovou nabídku pro Váš dům.

Princip činnosti centrálního vysavače spočívá v oddělení sací jednotky umístěné v nebytové části domu, například v garáži, sklepě, či jiné technické místnosti. Od ní pak ve zdivu vedou potrubní rozvody, které ústí do několika vysavačových zásuvek vhodně umístěných po celém domě. Do těchto zásuvek se pak při úklidu připojuje přenosná hadice s vypínačem s možností dalšího příslušenství.

Vysávací jednotka pracuje mimo obytný prostor, proto je vysávání velmi tiché. Nevzbudí ani spící dítě. Při úklidu můžete poslouchat rádio, nepřeslechnete telefon.

Při používání centrálního vysavače dochází k podstatnému snížení alergenů v místnosti, poněvadž veškerý vysátý vzduch je po přefiltrování odveden mimo obytné prostory.

Při úklidu nepřicházíte do styku se síťovým napětím 230 V, obsluha je naprosto bezpečná i pro děti.

 

     

 

 Přáním snad každého je mít čistý a zdravý domov s minimální pracností při úklidu. Cílem společnosti Beam je tato přání splnit. Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou pro Vás zárukou vysoké kvality a účinnosti, protože využívají nejmodernější technologie pro úklid Vašeho domova.

Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory. A to bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šňůře, protože jednotka centrálního vysavače BEAM ELECTROLUX je umístěna v technické místnosti, kotelně nebo garáži.
Tento jednoduchý ale účinný princip lze použít v bytech a rodinných domcích všech velikostí.

Firma BEAM ELECTROLUX nabízí hned několik možností, jak docílit stoprocentního hygienicky čistého prostředí s vynaložením co nejnižších nákladů na pořízení a následný provoz.

Firma BEAM ELECTROLUX se ve svém vývoji nesoustředí jen na samotný princip vysátí nečistot. Hlavním úkolem kromě zjednodušení úklidu je vytvoření dokonale čistého prostředí bez prachu a ostatních nečistot. Jen takové prostřední v dnešní uspěchané době přispěje k Vašemu lepšímu zdraví.

 

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE BEAM ELECTROLUX pro své zákazníky znamenají:

Účinnou zbraň proti nečistotám

Z široké nabídky BEAM ELECTROLUX lze do každého objektu zvolit dostatečně výkonný agregát pro dokonalý úklid.

Nekompromisní zbraň proti alergiím

Nečistoty, prach, bakterie a roztoči jsou po vysátí odvedeny mimo obytné prostory a už se nikdy nevrátí zpět, protože přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt

Snadnou manipulaci

Ultralehká hadice potřebné délky s možností ovládání celého systému na rukojeti je u centrálních vysavačů BEAM ELECTROLUX samozřejmostí.

Tichý provoz

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX s hlučností okolo 60 dB splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Dlouhou životnost

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou osazeny velkoplošnými vertikálně pohyblivými samočistícími filtry GORETM Long Life se speciálním typem filtrace INVERTED SYSTEM.


   

Další z mnoha instalací :

RD Dolní Němčí

RD Strání

RD Uherské Hradiště

RD Uherský Brod

Kancelářský objekt Zlín

RD Hluk

RD Kunovice

..........

 

Nakupte u nás :   odkaz

ElektromaX s.r.o.

Nivnická 218

687 62 Dolní Němčí

ZÁKAZNICKÁ LINKA :

► 608 278 053

prodejna@elektro-max.cz